ÜLŐFOCI PÁRBAJ

Izgalmas közösségi élmény, nem csak foci őrölteknek.

Végre egy olyan futballmeccs, ahol minden poszton te játszol. A bérelhető szabadidős aktivitásban egy az egy ellen játszotok, egymással szemben ülve. Ebben az egyedülálló játékban a cél, hogy belődd a szemben ülő társad széke alá a gólt és kicselezd, kivédd a hozzá érkező labdát!

Az Ülőfoci párbaj, más aktivitás rendelése esetén, akár önmagában, személyzet nélkül is bérelhető. A meccsek 3-5 percig tartanak. Döntetlen esetén az aranygól dönti el a párharcot. Személyzet biztosítással ő látja el a „bírói feladatokat”, igaz ebben az önfeledt kikapcsolódást ígérő játékban egyetlen szabály van csak, belőni a gólt!

• min. 1x2 m
  • hálózati 230V hálózati áramvételi lehetőség a program telepítési helyénél, amennyiben szükséges a pálya kivilágítása is (van világítás nélküli alap szett is)
  • NINCS
  • NINCS
  • A bepakolást követően kb. 30-40 perc
  • 1 fő ajánlat szerint – magyar nyelvű
  • Egy meccs 3-5 perc, de a szabályok egyedileg is alakíthatók.
  • Aktivitásonként egyszerre 2-2 fő egymás ellen játszhat.
  • Kültéren eső, szél és napfénytől védett helyen javasoljuk elhelyezni a játékosok kényelme miatt, továbbá mindenképp vízszintes és szilárd burkolatú területen. Beltéren célszerű a minimálisnál nagyobb helyet biztosítani a nézőkre is gondolva.